WYBRANE SZKOŁY

Mogę odetchnąć z ulgą, dostałam się do wymarzonej szkoły, szkoda tylko że nie na ten profil co chciałam. Gdy dowiedziałam się, że nie do...
Mogę odetchnąć z ulgą, dostałam się do wymarzonej szkoły, szkoda tylko że nie na ten profil co chciałam. Gdy dowiedziałam się, że nie dostałam się na proces graficzny tylko na organizacje reklamy, byłam załamana, ale po paru godzinach napisała do mnie dziewczyna która powiedziała, że będziemy razem chodzić do klasy bo ona też dostała się na organizacje reklamy. Gdy z nią pisałam, moja cała złość i smutek od razu uległy i poczułam radość, że poznałam jakąś osobę z nowej szkoły i że nie będę sama. Później moja nowa koleżanka, założyła grupę na Facebooku z osobami, które też idą na ten sam profil. I tak poznałam ponad większość ludzi którzy się dostali. Jednak nie wiem czy się cieszyć czy płakać, ponieważ moim zamiarem było w pierwszym dniu zmienienie klas i profilu na ten który chciałam. Jednak poznanie nowych ludzi z klasy pokrzyżowało mi plany. Teraz kompletnie nie wiem co mam robić czy zostać na profilu który wzięłam na wszelki wypadek i gdzie znam prawie wszystkich, czy jednak iść na wymarzony profil nikogo nie znając. Przyznam szczerze, że proces graficzny jest o wiele ciekawszy, np projektowanie stron internetowych, obróbki  podstawy fotografii cyfrowej, a także przygotowywania i publikowania multimediów. Ale jak to moja mama mówi żebym się nie martwiła i tutaj się z nią zgodzę, ponieważ tylko 160 osób dostało się do szkoły.

PS: W ostatnim poście [LINK] prosiłam was o kliknięcia i teraz tez to zrobię, bo naprawdę mi zależy jest to moja pierwsza współpraca, która może wypalić. A że musiałam zmienić linki i prawie wszystkie kliknięcia przestały się liczyć. To byłabym wdzięczna za kliknięcia jeszcze raz : )

ZOBACZ RÓWNIEŻ

14 komentarze

 1. Znam ten ból.. Też nie dostałam się tam gdzie chciałam najbardziej i tak jak u Ciebie, moja nowa koleżanka utworzyła grupę na fb i dzięki temu poznałam całą klasę i uważam, że ta klasa jest lepsza od tej mojej wymarzonej. Ja co prawda jestem teraz na turystyce, a chciałam iść do liceum, no ale trudno, trzeba żyć dalej. Widocznie tak miało być i za klimatyzujesz się w tej klasie lepiej :) Moja koleżanka z tej nowej klasy jakoś po 2 tygodniach istnienia grupy się z niej wypisała, bo jednak przeniosła się do innej szkoły. Jeśli uszczęśliwi Cię zmienienie tej klasy to tak zrób, bo to Twoja przyszłość, a nie ich :)

  http://styleecaroline.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Turystyka też bardzo fajna, ale jak chciałaś iść do liceum to może warto spróbować się przenieść. Chyba, że to też ci odpowiada :)
   Masz rację :)

   Usuń
 2. Gratuluję dostania się do szkoły!

  Zapraszam do siebie : )
  http://xaaleksandra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam/ Jestem w podobnej sytuacji a jednak trochę innej xD Bo dostałam się do wymarzonej szkoły (plastyka) ale ie na ten profil co chciałam a dokładniej chciałam na projektowanie graficzne a dostałam się na snycerkę (czyli specjalizację podaną w razie czego) po opublikowaniu listy okazało się, że jednak będzie profil fotografia (miało go nie być ale byli chętni) i z racje, ze właśnie na fotografii byli ludzie, których już poznałam dlatego byłam wczoraj i się na fotografie przeniosłam. Uważam to za dobry wybór i wiem, że moja wypowiedź jest trochę skomplikowana :)
  Pozdrawiam,madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fajnie, że przeniosłaś się na profil na który chciałaś iść :D
   Ja chyba też tak zrobię :)

   Usuń
 4. Śliczne zdjęcia :) fajny profil szkoły

  www.jvliett.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne zdjecia, a kimono, które masz na sobie jest piękne :)
  Kliknęłam w linki w poprzednim poście:)

  Mogłabyś poklikać u mnie w linki lub banery?:) Może wspólna obserwacja?

  Zapraszam do nas:)
  Blog KLIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za kliknięcia :)
   Z chęcią poklikam.

   Usuń
 6. U mnie każdy dostaje się do szkoły, na jaki chce profil... Nawet wiele profili jest usuwanych z powodu niżu.

  Śliczny kombinezon :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wpadłam na Twój blog przypadkowo i bardzo spodobało mi się czym się zajmujesz. Życzę powodzenia w dalszym blogowaniu i gratuluję dostania się do wymarzonej szkoły! :)

  http://zapiskigimnazjalistki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń